- Godziny pracy
- Procedury
- Do pobrania
- Dokumenty stołówki
- Zajęcia UKS "Orlik"
- Wyniki szkoły w sporcie
- Zarząd UKS
- Statut UKS
- Najlepszy sportowiec
- Regulamin konkursu
- LEKCJE PŁYWANIA
- Prezentacja
- Stare fotografie
- Świadkowie zdarzeń
- Tak ją pamiętam
- Szukamy śladów historii
- Postacie literackie
- Dokumenty do pobrania

- Ogłoszenia


Biuletyn Informacji Publicznej


Dziennik elektroniczny

Moodle

Nasz sponsor:

Stanisław Leszczyński


Tu jesteśmy:

Uprzejmie donosimy, że:

Strona istnieje
od 23-09-2004 roku




KONKURS

CZYTELNIK MIESIĄCA

 

NAJLEPSI CZYTELNICY

w okresie IX - XI

 

Klasy I - III

I miejsce

Zosia Ćwiklińska

kl. II

13 książek

 

Maja Sagan

kl. I

13 książek

II miejsce

Mikołaj Dziuba

kl. II

12 książek

 

Martyna Keller

kl. I

12 książek

III miejsce

Wojciech Gąbka

kl. I

11 książek

 

Nikola Jabłńska

kl. I

11 książek

 

Weronika Mysiak

kl. I

11 książek

 

 

Klasy IV - VIII

I miejsce

Jakub Sochacki

kl. VII

4 książki

II miejsce

Martyna Czubacka

kl. VI

3 książki

II miejsce

Leon Jakubczak

kl. VII

3 książki

 

Szymon Kot

kl. VII

3 książki

 

Klaudia Kowalak

kl. VII

3 książki

 

Jakub Drzewiecki

kl. VIII

3 książki

 

 


 

 




PODSUMOWANIE KONKURSU

„CZYTELNIK MIESIĄCA”

W I PÓŁROCZU 2019/20

 

NAJLEPSI CZYTELNICY

 

Klasy I - III

I miejsce

Zosia Ćwiklińska

kl. I

16 książek

II miejsce

Natalia Mazurek

kl. I

14 książek

III miejsce

Kinga Sagan

kl. I

13 książek

IV miejsce

Ewa Topyła

kl. I

12 książek

 

Natalia Czuchryta

kl. III

12 książek

 

Gabriela Krukowska

kl. III

12 książek

 

 

 

 

Klasy IV – VIII

 

I miejsce

Łucja Misztal

kl. IV

7 książek

II miejsce

Jagoda Wasak

kl. IV

6 książek

Krystian Woźniak

kl. VII

6 książek

I miejsce

Oliwia Woźniak

kl. VII

5 książek

 


KONKURS

CZYTELNIK MIESIĄCA

 

NAJLEPSI CZYTELNICY

W STYCZNIU

Klasy I - III

I miejsce

Zosia Ćwiklińska

kl. I

6 książek

 

Natalia Mazurek

kl. I

6 książek

 

 

 

 

II miejsce

Kinga Sagan

kl. I

5 książek

 

Ksawery Skoczylas

kl. I

5 książek

 

 

 

 

III miejsce

Ewa Topyła

kl. I

3 książki

 

Julia Cieniuch

kl. II

3 książki

 

Julia Egiert

kl. II

3 książki

 

Anna Filas

kl. II

3 książki

 

Magdalena Włosek

kl. II

3 książki

 

Alicja Sadurska

kl. III

3 książki

 

 

 

 

Klasy IV – VIII

 

I miejsce

Oliwia Woźniak

kl. VII

2 książki


NAJLEPSI CZYTELNICY

W LISTOPADZIE

Klasy I - III

I miejsce

Natalia Czuchryta

kl. III

4 książki

 II miejsce

Michał Cieniuch

Zosia Ćwiklińska

kl. I

kl. I

3 książki

3 książki

 

Kinga Sagan

kl. I

3 książki

 

Ksawery Skoczylas

kl. I

3 książki

 

Ewa Topyła

kl. I

3 książki

 

Aleksander Wasak

kl. I

3 książki

 

Daniel Kloc

kl. III

3 książki

 

Gabriela Krukowska

kl. III

3 książki

 

Alicja  Sadurska

kl. III

3 książki

 

Lena Wasak

kl. III

3 książki

Klasy IV - VIII

I miejsce

Łucja Misztal

kl. IV

4 książki

II miejsce

Julia Urban

kl. IV

3 książki

III miejsce

Amelia Wasak

kl. IV

3 książki

 


 

NAJLEPSI CZYTELNICY

W PAŹDZIERNIKU

Klasy I - III

I miejsce

Michał Cieniuch

kl. I

3 książki

 

Zosia Ćwiklińska

kl. I

3 książki

 

Natalia Mazurek

kl. I

3 książki

 

Nikodem Reszka

kl. I

3 książki

 

Kinga Sagan

kl. I

3 książki

 

Ewa Topyła

kl. I

3 książki

II miejsce

Natalia Czuchryta

kl. III

2 książki

 

Paweł Danił

kl. III

2 książki

 

Alicja Dobrzyńska

kl. III

2 książki

 

Gabriela Krukowska

kl. III

2 książki

 

Karolina Pieczywek

kl. III

2 książki

 

Alicja  Sadurska

kl. III

2 książki

 

Maciej Smyk

kl. III

2 książki

Klasy IV - VIII

I miejsce

Jagoda Wasak

kl. IV

5 książek

II miejsce

Krystian Woźniak

kl. VII

4 książki

III miejsce

Łucja Misztal

kl. IV

3 książki


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 


  

 



      Projekt i wykonanie: adamP.